UX Designer

Tworzymy zgrany Zespół, oparty na trzech wartościach: odpowiedzialności, współpracy i rozwoju. Każdego dnia tworzymy rozwiązania dla biznesu rozwijając nasze produkty, dbając o ich funkcjonalność użytkową, niezawodność i wysoką dostępność.

Profil pracownika:

  • doświadczenie w zakresie badań UX
  • umiejętność tworzenia prototypów (najlepiej Figma)
  • umiejętność swobodnego i jasnego komunikowania swoich koncepcji
  • duża elastyczność i kreatywność
  • proaktywne podejście do realizowanych zadań
  • bardzo dobra organizację pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w zwinnych zespołach
  • doświadczenie w projektowaniu złożonych aplikacji
  • umiejętność przekazywania wiedzy
  • portfolio zrealizowanych projektów

Twój zakres obowiązków:

  • rozwijanie systemów korporacyjnych używanych codziennie przez tysiące użytkowników
  • zbieranie, identyfikowanie i analiza potrzeb użytkowników końcowych (wywiady, ankiety, testy)
  • tworzenie prototypów rozwiązań
  • zbieranie i analiza danych dotyczących użyteczności
  • tworzenie, rozwijanie i dbanie o design systemu
  • prezentowanie wyników swojej pracy zespołom projektowym
  • udział w tworzeniu strategii UX całej organizacji
  • współpraca z Analitykami, Deweloperami, Kierownikami Projektów i Opiekunami Produktów

Dlaczego warto u nas pracować?

  • od ponad 25 lat realizujemy projekty i tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla największych organizacji w Polsce
  • z naszych produktów korzysta codziennie ponad 30 tysięcy użytkowników
  • realizujemy duże projekty z udziałem wielu zespołów
  • zespoły SCRUMowe rozwijają kilkanaście naszych produktów
  • proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • oferujemy dostęp do MyBenefit, Multisport, prywatnej opieki medycznej i stomatologicznej
  • zapewniamy ergonomiczne stanowiska pracy
  • stawiamy na rozwój Twoich kompetencji – organizujemy szkolenia z ekspertami dziedzinowymi, zapewniamy dostęp do platformy szkoleniowej
  • oferujemy dostęp do kursów językowych
  • mamy swoją drużynę #postdatateam (biegi, rowery, zajęcia szachowe, strzelanie)
  • zapewniamy świetną atmosferę, tworzoną przez wszystkich, nie mamy dress codu 😉
  • mamy miejsca parkingowe, garaż na rowery, łatwy dojazd SKM, autobusem i tramwajem
  • nasze wartości – to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia
Zacznij z nami współpracę już teraz
skontakuj się z nami

Bydgoszcz

Gdańsk

Obserwuj nas