Systemy rozliczeniowe

Systemy rozliczeniowe

Poznaj nasze rozwiązania

Nasze systemy rozliczeniowe są w stanie obsługiwać i wspierać biznes nawet największych firm. Skalowalność rozwiązań idzie w parze z ich dostępnością oraz bezpieczeństwem. Integrujemy nasze rozwiązania z dowolnymi zewnętrznymi oraz wewnętrznymi rozwiązaniami Klienta.

Stale rosnące potrzeby rynku w zakresie elastycznego podejścia do wymagań klientów oraz szybkiego reagowania na zmieniające się realia biznesowe wymaga rozwiązań cyfrowych, które będą wspierać biznes w nowych realiach. Aby sprostać coraz bardziej indywidualnym potrzebom klientów potrzebne jest elastyczne i konfigurowalne rozwiązanie IT.

Nasz system bilingowy jest rozwiązaniem intuicyjnym i stosunkowo łatwym we wdrożeniu, umożliwia również taryfikację i fakturowanie nawet najbardziej skomplikowanych usług.

Nasze rozwiązania wspierają sprzedaż produktów w placówkach klienta. Doświadczenie budowaliśmy przez ponad 25 lat na podstawie wsparcia sprzedaży usług pocztowych, finansowych, sprzedaży detalicznej i bankowych wraz z procesami rozliczeń, sprzedaży i placówek. Nasze systemy sprzedażowe są centralne i w pełni konfigurowalne.

Każdą z usług można w systemie zbudować z gotowych składowych i komponentów. Konfiguracja usług obejmuje zarówno parametry biznesowe, jak i atrybuty oraz cenniki usług. System w prosty sposób integruje się z usługami innych systemów.

Elastyczne tworzenie oferty usług

Duża skalowalność

Łatwa integracja z istniejącymi rozwiązaniami

Case Study

Poznaj nasze wdrożenie

MRUm+

System bilingowy MRUm+ wspomaga tworzenie nowych ofert, odpowiadających na rzeczywiste, często bardzo indywidualne, potrzeby klientów.

Dzięki bezpośredniej integracji z systemami sprzedażowymi system MRUm+ w czasie rzeczywistym jest w stanie naliczać opłaty za usługi dowolnego typu i konfiguracji.

Rozbudowane mechanizmy raportowe umożliwiają przygotowywanie szerokiego wachlarza zestawień na potrzeby księgowości, raportowania zarządczego czy kontrolingu.

38 milionów

usług przetwarzanych miesięcznie

100 000

obsługiwanych klientów

Optymalizacja

procesów biznesowych

Pełna integracja

w ramach ekosystemu informatycznego

Wyzwania

 • Integracja rozproszonych baz danych kontrahentów, umów, asortymentów i cenników
 • Integracja z wieloma systemami sprzedażowymi w zakresie przesyłania definicji i parametrów usług oraz odbioru danych o sprzedaży
 • Import danych sprzedażowych z 7000 oddziałów

Rozwiązanie

 • Centralny katalog kontrahentów, usług, umów i cenników
 • Elastyczna możliwość konfigurowania usług oraz cenników
 • Wydajna taryfikacja umożliwiająca rozliczanie klientów w czasie rzeczywistym

Zalety rozwiązania

 • rozwój Twojego biznesu przy wsparciu sprawdzonego narzędzia
 • zarządzanie procesami bilingowymi z jednego miejsca
 • definiowanie dowolnych usług w zależności od wymagań klienta
 • elastyczne naliczanie opłat w zależności od wolumenów realizowanych usług
 • przyspieszenie procesu bilingowego dzięki przetwarzaniu danych w czasie rzeczywistym

Technologie

Poznaj nasze pozostałe rozwiązania

Poznaj inne obszary, w których możemy pomóc Twojej firmie